DIAGNOSTYKA SKÓRY

ULTRASONOGRAFIA

0
kurs nie jest
obecnie w sprzedaży

Kurs jest w formie nagranego materiału wideo, co sprawia, że można go odtwarzać w dowolny sposób, robić przerwy w dowolnym momencie, a także odtworzyć powtórnie cały materiał lub jego część. Kursy nie są formą wykładu prowadzącej (tzw. „gadająca głowa”), lecz są prezentacją multimedialną zawierającą treści oraz zdjęcia cech klinicznych skóry (z narracją prowadzącej). 

Aby skorzystać z kursu, kliknij "KUP TERAZ", następnie wypelnij formularz oraz dokonaj wpłaty na konto. Następnie poczekaj na kontakt mailowy z naszej strony. Kiedy otrzymamy Twoją wpłatę oraz zweryfikujemy formularz, zaproponujemy Ci wybór terminu rozpoczęcia dostępu do kursu, tak aby najbardziiej optymalnie i w pełni móc skorzystać z miesięcznego okresu dostępności tego kursu (wybierz termin, kiedy będziesz mieć czas, tak aby kilkukrotnie go odtworzyć i jednocześnie wykorzystywać wiedzę w codziennej praktyce gabinetowej lub zajęciach praktycznych).

Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas na szkolenia@edukosmetologia.pl.

Kurs adresowany jest do specjalistów branży kosmetologicznej. Dostęp do kursu mogą uzyskać wyłącznie absolwenci lub studenci kierunków kosmetologicznych wyższych uczelni, technicy usług kosmetycznych, absolwenci lub studenci kierunków medycznych lub nauk o zdrowiu wyższych uczelni. Dostępu do kursu nie otrzymają osoby bez wykształcenia kierunkowego. Organizator kursu zastrzega sobie możliwość odmówienia udzielenia dostępu do kursu. Między innymi z powodu tego wymogu musisz poczekać na akceptację Twojego zgłoszenia.

lista materiałów:

Strona korzysta z plików cookies. Więcej na temat plików cookies znajdziesz w polityce prywatności.  

Akceptuję